Zapraszamy na spotkanie

Koleżanki i Koledzy,

9 marca 2017 r. o godzinie 18:00 na strzelnicy w Lublewie k. Gdańska odbędzie się otwarte spotkanie władz naszego Klubu z jego członkami. Z pewnością są wśród Was osoby, które chciałyby skierować do władz Klubu pytania, podzielić się swoimi uwagami, przedstawić swoje pomysły albo oczekiwania wobec Klubu. To spotkanie będzie doskonałą okazją, by się poznać osobiście i porozmawiać o wszystkim, co dla nas wszystkich ważne. Ostatnie wydarzenia mogły być źródłem pytań, na które chętnie i wyczerpująco odpowiemy. Zapraszamy każdego, komu nie jest obojętny los naszego Klubu.

Zapraszamy także wszystkich Członków, którzy być może chcieliby wziąć udział w organizacji pistoletowych zawodów dynamicznych IPSC. Już w połowie maja czeka nas organizacja międzynarodowych zawodów IPSC L3 Gdańsk Open, które nasz Klub z powodzeniem organizuje od wielu lat. W tym roku mija dziesięciolecie istnienia naszego Klubu, dlatego postawiliśmy sobie za cel zorganizowanie tych zawodów na jeszcze wyższym poziomie niż dotąd. Jest nas coraz więcej i przy Waszym udziale uda nam się ten cel osiągnąć! Uczestnictwo w organizacji zawodów to doskonała okazja aby poznać przepisy IPSC, zasady projektowania i budowy torów, specyfikę pracy sędziów, organizację pracy biura zawodów i biura obliczeń, wreszcie uczestniczyć przeprowadzeniu tych zawodów od początku, aż do zwieńczonego sukcesem końca. Co bardzo ważne, zaproszenie kierujemy do wszystkich – nie musisz być wcale zawodnikiem IPSC, sędzią czy nawet aktywnym strzelcem. Liczymy na odrobinę Twojego czasu, sporo zapału, ciekawe pomysły i strzelecką pasję.

Zatem do zobaczenia w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 na strzelnicy w Lublewie!

Page with Comments

    1. Egzamin kompetencyjny Klub zorganizuje jeszcze przed majowymi zawodami L3. Jeśli komuś potrzebny jest wcześniejszy trening pod okiem kompetentnego instruktora, to proszę o kontakt z Olą Czaplą na strzelnicy w Lublewie. Ola jest praktycznie cały tydzień na strzelnicy, więc można się z nią umówić w dogodnym momencie – tel. 607 667 606. Ola Czapla jest doświadczonym sędzią (IROA provisional), instruktorem i egzaminatorem kompetencyjnym IPSC. To spod jej ręki wyszła większość zawodników IPSC w naszym Klubie.

  1. Zapraszamy wszystkich klubowiczów na naszą wewnętrzną grupę na FB.
    ARDEA – Strzelecki Klub Sportowy (Grupa Zamknieta)
    Zostało poruszonych tam parę wątków z którymi warto się zapoznać przed spotkaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *