Tańszy wstęp na osie 300, 200, 50 i 25 metrów

Jak Wam zapewne wiadomo, nasz Klub wynajmuje od FHU Czapla trzy pistoletowe osie strzeleckie 25 m, które są przeznaczone do wyłącznego użytku dla naszych Członków. Do niedawna jednak Klub nie miał oferty wsparcia dla osób, chcących korzystać z osi karabinowych. Bywa też, że zawody lub treningi IPSC są przyczyną zajętości tych osi przez konstrukcje torów, co ogranicza możliwości treningów innym strzelcom. Jedynie dzięki przychylności FHU Czapla Członkowie naszego Klubu mogli korzystać ze zniżki, która pozwalała obniżyć koszt treningów na pozostałych osiach. Na szczęście to się zmieni.

Z przyjemnością informujemy, że udało się ustalić atrakcyjne zasady korzystania z osi strzeleckich na terenie strzelnicy w Lublewie. Dzięki porozumieniu pomiędzy Klubem a FHU Czapla wprowadzona będzie jednolita stawka 10 zł za wstęp na osie 300 m i 200 m, a w dniach od poniedziałku do piątku także na osie 50 m i 25 m. Warunkiem wstępu na oś jest dostępność wolnych miejsc i okazanie legitymacji klubowej. Jest to propozycja pilotażowa, obowiązująca wstępnie do końca roku i skierowana wyłącznie do naszych Członków.

Potrzebujemy jeszcze tygodnia lub maksymalnie dwóch, aby wszystko zorganizować pod względem formalnym i technicznym, więc prosimy o odrobinę cierpliwości. Jak tylko nowe, niższe ceny wejdą ostatecznie w życie, przekażemy stosowną informację wszystkimi dostępnymi kanałami.

Page with Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *