Seminarium dla sędziów dynamicznych i kurs na sędziego dynamicznego

Witam serdecznie Klubowiczów

Kurs połączony  z seminarium  dla sędziów dynamicznych ( w tym uzyskanie uprawnień sędziego dynamicznego PZSS – dla osób będących w regionie IPSC 3 klasa dynamiczna , podniesienie do 2 klasy sędziów dynamicznych – dla osób spełniających wymogi) w dniu 24-25-02-2018 został zatwierdzony .

Rozpoczynamy teorią  dnia 24-02-2018  o godzinie 10:00 restauracja u Bartka w Kolbudach sala wykładowa ( info o restauracji)   http://www.przystan-kolbudy.noclegiw.pl/

Czas trwania 8 godzin wykładu i egzamin

Dnia 25-02-2018 o godzinie 10:00 praktyka na torach Strzelnica FHU Czapla na osiach Ardea, czas trwania 4 godziny ( egzamin dla sędziów na 3 klasę i 2 klasę).

Ważne : dla osób chcących podnieść klasę sędziowską w dniu egzaminu  muszą posiadać kartę sędziego z zawodami na których sędziowali uzupełniona podpisami
(wymogi na podniesienie klasy  
http://ipsc-pl.org/wp-content/uploads/2015/05/Warunki-promocji-w-NROI_fin.pdf )

Koszt uczestnictwa :

Seminarium dla SKS ARDEA 70 zł

Seminarium dla osób z poza klubu 150 zł

Kurs sędziego na  3 klasę  i podniesienie klasy dla SKS ARDEA 150 zł

Kurs sędziego 3 klasy  i podniesienie klasy dla osób z poza klubu 250 zł

Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie powyższych wymagań oraz potwierdzenia opłaty na konto klubu ( dane : https://sksardea.pl/o-klubie/)

Osoby chętne proszone są o potwierdzeni chęci uczestnictwa na maila mikszak@wp.pl wraz z podaniem danych : imię nazwisko ,nr pesel ,nr licencji sędziowskiej, daty wydania licencji i na jakie dyscypliny.

Page with Comments

      1. Czyli jakbym chciał uzyskać licencję PZSSowską RO, bo mam już klasę 3 ze specjalnością strzelectwo dynamiczne, to mam iść na seminarium, czy na kurs?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *