O Klubie

Kilka słów o Klubie

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea” jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie strzelectwa sportowego. Klub posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, uprawniającą do organizacji  współzawodnictwa w sporcie strzeleckim we wszystkich dyscyplinach (pistolet, karabin i strzelba gładkolufowa).

Organy Klubu

Zgodnie z postanowieniami Statutu najważniejszym organem Klubu jest Walne Zgromadzenie Członków. Do jego kompetencji należy podejmowanie decyzji we wszystkich kluczowych dla Klubu kwestiach.

Zarząd Klubu jest organem reprezentującym Klub i  zarządzającym jego bieżącą działalnością.  Do składania oświadczeń woli w imieniu Klubu wymagane jest współdziałanie trzech członków Zarządu. W skład Zarządu Klubu wchodzą następujące osoby:

• Maciej Miksza – Prezes
  • Andrzej Hoczyk – Skarbnik
  • Zbigniew Frost – Członek Zarządu
  • Jarosław Raczyński – Członek Zarządu
  • Krzysztof Łoś – Członek Zarządu

Komisja rewizyjna jest organem kontrolnym i  sprawuje nadzór nad działalnością Zarzadu .

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

• Tomasz Amer
  • Maciej Zaleski
  • Sebastian Łastowski

Dane Klubu

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”
ul. Matejki 6

ING BANK ŚLĄSKI S. A. O/GDAŃSK

tel./fax +48 58 347 02 40
email: klub@sks-ardea.org

Zarejestrowany 14 grudnia 2007 r. przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego za nr KRS 0000294928. Numer identyfikacji podatkowej NIP 9570986416, numer REGON 220535073, licencja PZSS o numerze LK-1080/2017 ważna do 31 grudnia 2020 r.

Tutaj pobierzesz statut

Tutaj pobierzesz regulamin korzystania z osi klubowych (PDF)

DOŁĄCZ DO ARDEA

Interesuje Cię strzelectwo sportowe? Chcesz dołączyć do naszego grona? Zacznij od wizyty na strzelnicy w Lublewie, gdzie doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w świat strzelectwa. Poznasz zasady bezpieczeństwa w sporcie strzeleckim, nauczysz się prawidłowych technik strzeleckich oraz poznasz różne dyscypliny i konkurencje strzeleckie. W ten sposób zdobędziesz doświadczenie, zaufanie innych strzelców oraz dowiesz się o szczegółowych zasadach przyjęcia do klubu. Inicjatywa jest po Twojej stronie!

Pobierz podanie o przyjęcie do klubu.
Pobierz deklarację członkowską.