O Klubie

Kilka słów o Klubie

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea” jest stowarzyszeniem kultury fizycznej, którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury fizycznej w zakresie strzelectwa sportowego. Klub posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, uprawniającą do organizacji  współzawodnictwa w sporcie strzeleckim we wszystkich dyscyplinach (pistolet, karabin i strzelba gładkolufowa).

Biuro Klubu

Od 1 grudnia 2017 r. w każdy wtorek, w godzinach od 14:00 do 18:00 otwarte jest dla interesantów Biuro Klubu, które mieści się w pok. nr 11 budynku CTM przy ul. Matejki 6 w Gdańsku Wrzeszczu. W tych godzinach można także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 58 732 731 7. Poza godzinami pracy biura korespondencję, dokumenty itp. można pozostawiać w mieszczącym się w tym samym budynku salonie broni FHU Czapla (wejście od ul. Wasowskiego). W dni ustawowo wolne od pracy Biuro jest nieczynne.

Organy Klubu

Zgodnie z postanowieniami Statutu najważniejszym organem Klubu jest Walne Zgromadzenie Członków. Do jego kompetencji należy podejmowanie decyzji we wszystkich kluczowych dla Klubu kwestiach.

Zarząd Klubu jest organem reprezentującym Klub i  zarządzającym jego bieżącą działalnością.  Do składania oświadczeń woli w imieniu Klubu wymagane jest współdziałanie trzech członków Zarządu. W skład Zarządu Klubu wchodzą następujące osoby:

• Maciej Miksza – Prezes Zarządu
  • Andrzej Hoczyk
  • Jarosław Raczyński
  • Sebastian Łastowski
  • Marcin Talaśka
  • Grzegorz Lipski

W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

• Krzysztof Rudziński
  • Tomasz Amer
  • Maciej Zaleski

Dane Klubu

Strzelecki Klub Sportowy „Ardea”
ul. Matejki 6

ING BANK ŚLĄSKI S. A. O/GDAŃSK

tel./fax +48 58 732 73 17
email: klub@sks-ardea.org

Zarejestrowany 14 grudnia 2007 r. przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego za nr KRS 0000294928. Numer identyfikacji podatkowej NIP 9570986416, numer REGON 220535073, licencja PZSS o numerze LK-1080/2017 ważna do 31 grudnia 2020 r.

Tutaj pobierzesz statut

Tutaj pobierzesz regulamin korzystania z osi klubowych (PDF)

Komisja rewizyjna jest organem kontrolnym i  sprawuje nadzór nad działalnością Zarzadu .

DOŁĄCZ DO ARDEA

Interesuje Cię strzelectwo sportowe? Chcesz dołączyć do naszego grona? Zacznij od wizyty na strzelnicy w Lublewie, gdzie doświadczeni instruktorzy wprowadzą Cię w świat strzelectwa. Poznasz zasady bezpieczeństwa w sporcie strzeleckim, nauczysz się prawidłowych technik strzeleckich oraz poznasz różne dyscypliny i konkurencje strzeleckie. W ten sposób zdobędziesz doświadczenie, zaufanie innych strzelców oraz dowiesz się o szczegółowych zasadach przyjęcia do klubu. Inicjatywa jest po Twojej stronie!

Pobierz podanie o przyjęcie do klubu.
Pobierz deklarację członkowską.