Budujemy tory na Gdańsk Open 2017

Niecałe dwa tygodnie zostały do rozpoczęcia zawodów IPSC Gdańsk Open 2017. Tegoroczne, majowe zawody „level 3” będą wyjątkowe pod wieloma względami. Są najprawdopodobniej największymi z wszystkich organizowanych przez nas zawodów L3 – liczba potwierdzonych zawodników już teraz przekracza dwieście osób. Będą to także zawody z najwyższą pulą nagród w historii polskich zawodów IPSC. Wkładamy dużo pracy w to, aby majowe zawody zrobiły na wszystkich jak najlepsze wrażenie. W związku z tym mamy Wam do przekazania dwie informacje organizacyjne.

Właśnie rozpoczęliśmy budowę torów strzeleckich, w związku z czym do 16 maja 2017 r. nie będzie można korzystać z osi klubowych (osie nr 1 – 3). Z czasem będziemy zajmować kolejne osie (nr 4 – 8), z których również nie będzie można korzystać. Bezpośrednio po zawodach wszelkie konstrukcje zostaną usunięte, a klubowe osie ponownie udostępnione wszystkim naszym strzelcom.

Chcemy także zachęcić Was do pomocy w budowie torów IPSC. Jest to pomoc odpłatna – za pracę przy budowie torów płatne będzie wynagrodzenie w kwocie 20 zł za godzinę netto („na rękę”). Jeżeli chcesz pomóc przy organizacji zawodów IPSC Gdańsk Open 2017, a przy okazji zarobić, skontaktuj się z Maćkiem Mikszą – telefonicznie pod numerem 505 143 840 lub mailowo pod adresem mikszak@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *