Klubowa grupa dyskusyjna

Aby umożliwić swobodną wymianę informacji między członkami klubu, utworzyliśmy grupę dyskusyjną na Facebook’u. Chcielibyśmy, by poprzez tą grupę członkowie naszego klubu mogli wymieniać informacje o sprawach związanych z naszym klubem, klubowiczami czy wszelkie inne informacje związane ze sportem strzeleckim. Jeśli więc macie tematy do dyskusji, chcecie wymienić się informacjami nt. sprzętu, zawodów, spraw klubowych czy może chcecie sprzedać ulubioną broń w dobre ręce innego klubowicza – możecie skorzystać z tej grupy.

Grupę SKS Ardea znaleźć można pod poniższym adresem: https://www.facebook.com/groups/sksardea/

Jest to grupa zamknięta, wyłącznie dla członków klubu. Prosimy członków SKS Ardea o dołączanie się do grupy – w przypadku gdy używacie profilu bez imienia i nazwiska, napiszcie do sksardea@sksardea.pl z informacją o nazwie profilu, tak by moderatorzy mogli dodać właściwą osobę.

Przed założeniem grupy rozważaliśmy także utworzenie forum dyskusyjnego na naszych stronach. Wybraliśmy jednak grupę na platformie Facebook, ponieważ nie wymaga ona administracji i moderacji w tak znacznym stopniu jak forum. Zdajemy sobie sprawę, że są klubowicze którzy nie posiadają i nie chcą mieć konta na FB i także dla nich będziemy nadal umieszczać ważne informacje na stronach klubowych, a także rozsyłać maile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *