Godziny pracy biura i nowy numer telefonu

Informujemy, że od 1 grudnia 2017 r., w każdy wtorek od 14:00 do 18:00 Biuro Klubu będzie otwarte dla interesantów. W tych godzinach będzie również można skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 58 732 731 7.

Dotychczas korzystaliśmy z uprzejmości FHU Czapla i cierpliwości Agnieszki, która starała się łączyć pracę w rodzinnej firmie z pracą na rzecz Klubu. Do niedawna Klub nie miał także własnego numeru telefonu i gościnnie korzystał z numeru telefonu sklepu. Po otwarciu nowego salonu broni w Starogardzie Gdańskim, Agnieszka nie jest w stanie poświęcać Klubowi tyle czasu, ile by chciała. Nie możemy także zawracać głowy p. Marii odbieraniem telefonu w klubowych sprawach. Nasz Klub rośnie w siłę, dołączają nowi członkowie, rośnie ilość spraw jakimi należy się zająć.

Z tego powodu od początku grudnia prowadzeniem bieżących spraw Klubu zajmie się Ania Klocyk, która będzie do Waszej dyspozycji w każdy wtorek od godziny 14:00 do 18:00. Biuro Klubu mieści się w pokoju nr 11 budynku CTM, przy ul. Matejki 6 w Gdańsku Wrzeszczu. Poza godzinami pracy biura korespondencję, dokumenty itp. nadal można będzie pozostawiać w salonie broni FHU Czapla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *