Egzamin Kompetencyjny IPSC 14-06-2017

Dnia 14.06.2017 o godzinie 16:00 na strzelnicy w Lublewie Gdańskim odbędzie się egzamin kompetencyjny na zawodnika IPSC Region Polska.

Do egzaminu mogą zostać dopuszczone osoby, które posiadają w dniu egzaminu ważną licencję zawodniczą PZSS. Udział w egzaminie jest bezpłatny dla członków SKS Ardea, dla pozostałych osób koszt egzaminu wynosi 70 zł (płatne na rachunek bankowy SKS Ardea) + 30 zł za skorzystanie ze strzelnicy FHU Czapla (płatne gotówką w biurze strzelnicy). Kandydaci proszeni są o przybycie z własnym wyposażeniem tj.:broń z magazynkami, amunicja minimum 36 szt, pas z kaburą i ładownicami spełniającymi wymogi przepisów IPSC, ochronniki słuchu i wzroku oraz długopis. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z broni obiektowej po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem obiektu. Klubowicze nie posiadający własnego wyposażenia mogą skorzystać z wyposażenia klubowego tj. pas, ładownice oraz kabura (tylko do Glocka).
Egzamin składa się z części teoretycznej trwającej 20 minut (test zawierający 20 pytań) oraz praktycznej – trzy różne tory z minimalną ilością strzałów 36.
Osoby, które nie zaliczą egzaminu teoretycznego nie zostają dopuszczone do egzaminu praktycznego. Informacje o chętnych proszę przesłać na maila mikszak@wp.pl.

Pozdrawiam i zapraszam,
Maciej Miksza,
tel.505143840

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *