Darmowe korzystanie z osi na strzelnicy dla klubowiczów

Drodzy Klubowicze, mamy dla Was doskonałą wiadomość. Od teraz możecie całkowicie za darmo korzystać ze wszystkich osi pistoletowych po prawej stronie strzelnicy (na tzw. „łysej”), osi karabinowych 200 i 300 metrów oraz stanowiska do rzutek. Wybierając się na strzelnicę pamiętajcie jednak, aby koniecznie mieć przy sobie legitymację członkowską. Oraz Sprawdzić dostępność poszczególnych osi na stronie strzelnicy CZAPLA!

Osie 25 i 50 metrów po lewej stronie wykorzystywane są do działalności komercyjnej strzelnicy i korzystanie z nich pozostaje odpłatne. Odpłatne jest także korzystanie z maszyny do rzutków – 70 groszy za rzutek.

Nowa oferta dla Członków SKS Ardea to wynik zgodnej i partnerskiej współpracy Klubu oraz firmy „Czapla”. Bardzo prosimy Was o przestrzeganie porządku i regulaminu strzelnicy. Dzięki wspólnej dbałości o tej wyjątkowy obiekt będziemy mogli korzystać z niego na preferencyjnych warunkach, a także poszerzać ofertę zawodów, szkoleń i treningów dla naszych Członków we wszystkich dyscyplinach i rodzajach sportu strzeleckiego. Do zobaczenia na strzelnicy!