Darmowe korzystanie z osi na strzelnicy dla klubowiczów

Drodzy Klubowicze, mamy dla Was doskonałą wiadomość. Od teraz możecie całkowicie za darmo korzystać nie tylko z osi klubowych, ale także ze wszystkich osi pistoletowych po prawej stronie strzelnicy (na tzw. „łysej”), osi karabinowych 200 i 300 metrów oraz stanowiska do rzutek. Wybierając się na strzelnicę pamiętajcie jednak, aby koniecznie mieć przy sobie legitymację członkowską.

Osie 25 i 50 metrów po lewej stronie wykorzystywane są do działalności komercyjnej strzelnicy i korzystanie z nich pozostaje odpłatne. Odpłatne jest także korzystanie z maszyny do rzutków – 70 groszy za rzutek.

Nowa oferta dla Członków SKS Ardea to wynik zgodnej i partnerskiej współpracy Klubu oraz firmy „Czapla”. Bardzo prosimy Was o przestrzeganie porządku i regulaminu strzelnicy. Dzięki wspólnej dbałości o tej wyjątkowy obiekt będziemy mogli korzystać z niego na preferencyjnych warunkach, a także poszerzać ofertę zawodów, szkoleń i treningów dla naszych Członków we wszystkich dyscyplinach i rodzajach sportu strzeleckiego. Do zobaczenia na strzelnicy!