Treningi


Wznawiamy treningi pistoletowych strzelań tarczowych. Treningi tak jak w zeszłym roku odbywać się będą w środy w godzinach 16:00 – 18:00 w dwóch grupach po 8 osób.
Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z pistoletów i amunicji strzelnicy FHU Czapla, w cenie 1 zł/strzał.

Ze względu na ograniczoną liczbę stanowisk proszę o zgłaszanie chęci udziału w treningu do poniedziałku do godziny 20:00 na adres krzysiek@e-lista.pl

Proszę o podanie preferowanej godziny (16:00 lub 17:00 oraz chęci skorzystania z broni strzelnicy) We wtorek wieczorem do zainteresowanych zostanie wysłany mail z potwierdzeniem udziału w treningu.

Treningi dynamiczne

Treningi odbywają się dzięki współpracy z kolegą Michałem z Zapach Prochu https://zapachprochu.com/

Daty i grafik wysyłany jest na maila.


Na trening należny przyjść odpowiednio wcześniej, aby mieć czas na przygotowanie. Podczas treningu na obszarze osi na której odbywa się trening obowiązują przepisy bezpieczeństwa strzelań dynamicznych (tak jak na zawodach IPSC). Niezbędne wyposażenie potrzebne do treningu to pistolet, kabura zabezpieczająca język spustowy, pas taktyczny przyczepiany do szlufek bezpośrednio lub przez podpasie, ładownice i magazynki (co najmniej 2, najlepiej 4). Bron wyposażenie i amunicje strzelcy organizują we własnym zakresie.